Skip to main content
 

Materiały
Sanitarne i Instalacyjne

 

Dystrybutor materiałów
sanitarnych i instalacyjnych

Firma Handlowo – Usługowo – Produkcyjna Edward Mikulski powstała w 1987 roku w Krakowie. Na początku swojej działalności specjalizowała się w sprzedaży rur stalowych (w szczególności bez szwu) oraz żeliwnych, a później armatury pomiarowej i przemysłowej. Jako hurtownia materiałów sanitarnych od 30 lat jest obecna na ogólnopolskim rynku branży sanitarnej.

25 kwietnia 2003 roku firma została przekształcona w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością oraz zmieniła swoją siedzibę. Od tego dnia rozwój firmy nabiera większej dynamiki. Zmiana siedziby firmy daje obecnie łatwy dojazd, obszerny parking oraz wygodne biuro obsługi dla PT. Klientów. Cały czas systematycznie rozszerzana jest oferta asortymentowa o kolejne produkty z brannży sanitarnej i nie tylko. Jesteśmy liczącym się w branży partnerem handlowym zarówno dla wielu producentów krajowych oraz zagranicznych, jak i dla firm wykonawczych i handlowych. Nasi Odbiorcy montowali kupowane u nas materiały na wielu ważnych obiektach oraz inwestycjach budowlanych na terenie Krakowa i poza nim.

Ugruntowana pozycja na rynku budowlano – instalacyjnym, ciągły rozwój i poszerzanie oferty asortymentowej, doświadczona i wykwalifikowana załoga – to wszystko pozwala nam zapewnić profesjonalną i kompleksową obsługę zarówno dużych jak i małych firm, klientów instytucjonalnych jak również indywidualnych. Dla nas każdy Klient jest ważny – i ten montujący wielkie instalacje, i ten robiący mały remont. Prowadzenie prawidłowej strategii handlowej polegającej na maksymalizacji obrotu i minimalizacji marży pozwala nam zaoferować Państwu produkty renomowanych producentów po atrakcyjnych cenach.

W ramach współpracy proponujemy Państwu bezpłatne doradztwo techniczne, wycenę instalacji, oferty cenowe, pomoc w doborze właściwych rozwiązań oraz terminowe dostarczanie materiałów na miejsce budowy. Lubimy trudne wyzwania, dlatego też nie boimy się podejmowania i dostarczania nietypowych produktów potrzebnych w instalacjach branży sanitarnej, gazowej, paliwowej, ciepłowniczej, chłodniczej, spożywczej czy też szeroko pojętej przemysłowej.

Zapraszamy do kontaktu i współpracy z firmą Mikulski oraz do skorzystania z naszej wiedzy i doświadczenia, a miarą wyjątkowego poziomu obsługi z naszej strony niech będzie Państwa zadowolenie.